SprawnaNaprawa.pl – Platforma Warsztatowa

Maxi Mobil

Dane teleadresowe:

ID, 'ulica', true)) : ?>
Łopuszańska 31B
ID, 'miejscowosc', true)) : ?>
Warszawa
ID, 'telefon', true)) : ?>
Telefon: 22 868 39 14
ID, 'osoba', true)) : ?>
Osoba kontaktowa: Marcin Kowal
ID, 'www', true)) : ?>

Nasz warsztat samochodowy powstał w 1999 roku i od tego czasu zapewniamy fachową obsługę aut. Specjalnością serwisu jest elektronika i mechanika pojazdowa, ale zapewniamy również szereg innych usług (w tym naprawę i serwis klimatyzacji samochodowej).

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, a to uzyskać można łącząc dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nich jest profesjonalna naprawa samochodów, drugim niezwykle atrakcyjne ceny. W ten sposób – godząc doskonałą jakość oraz niskie koszta – zdobyliśmy uznanie licznych użytkowników czterech kół. Warszawa, Ochota – tu mieści się nasz serwis samochodowy, ale z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych Klientów spoza stolicy.

Oferowana przez Maxi Mobil mechanika pojazdowa obejmuje auta wszelkich typów – osobowych i dostawczych. Nasz warsztat samochodowy posiada w pełni nowoczesne urządzenia naprawcze, w tym sześć podnośników, a także miejsce do montażu alarmów i zestawów głośnomówiących. Dodatkowym atutem jest pracujący u nas zespół specjalistów, dzięki którym mechanika samochodowa osiąga najwyższą jakość, a sama naprawa samochodów przebiega sprawnie i terminowo.

Naprawa i serwis klimatyzacji w naszym warsztacie to przede wszystkim napełnienie, odgrzybianie i dezynfekcja klimatyzacji samochodowej za pomocą najwyższej klasy sprzętu firmy Magneti Marelli. Dzięki wyżej wymienionym zabiegom twoja klimatyzacja samochodowa odzyska dawną sprawność!

Warto również wspomnieć o różnych udogodnieniach. Na Państwa życzenie odbierzemy – przeważnie bez dodatkowych opłat – pojazd, a po dokonaniu naprawy dostarczymy go na miejsce. Zapewniamy również montaż zestawów głośnomówiących u Klienta w domu lub pracy.

Skuteczna mechanika samochodowa to dla nas również szybkość realizacji. Dlatego jeśli np. Twoje auto nie może odpalić lub zepsuł się w nim alarm, możesz się do nas zwrócić o dowolnej porze dnia i nocy.

Warszawa, Ochota, warsztat samochodowy Maxi Mobil serdecznie zaprasza!

Warsztat dodano: 23-07-2013
W kategorii: mazowieckie

Kontakt z Maxi Mobil

ID, 'email', true)) : ?>