SprawnaNaprawa.pl – Platforma Warsztatowa

Fabia w wersji kombi

Zaczęła się jesień, a wraz z nią czas premier. Tym razem na wystawę wjechała nowa Skoda Fabia Combi 2015. Swój debiut miała podczas tegorocznego Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu.

combiCzeski producent wypuścił właśnie nową wersję popularnego modelu – mowa o Fabii, przedstawicielce segmentu B, która od swojego istnienia czyli 1999 roku podbija serca kierowców w całej Europie.

Dobre auto w przystępnej cenie

Skoda jest lubianą marką , bo za kwotę która nie przeraża można dostać nowy, całkiem nieźle wyposażony samochód. Nic dziwnego, że nowa wersja trzeciej już generacji Fabii została przyjęta z dużym entuzjazmem – to praktyczny, rodzinny i przede wszystkim wygodny wóz, który bezpiecznie przewiezie nie tylko pasażerów, ale i sporo bagaży.

Co nowego?

Pierwsze zdjęcia czeskiego auta pojawiły się w sieci całkiem niedawno, kilka dni przed premierą w Paryżu. Prezentowane tam kombi jest szerszy i niższy w porównaniu do poprzednika wygląda też bardziej sportowo. Nowa Fabia to też sporych rozmiarów bagażnik, który pomieści nawet ponad 500 litrów . Do wyboru wersja benzynowa i diesel – tu nowość, bo jednostka wysokoprężna Skody będzie miała funkcję lepszej emisji spalin Euro 6. Do wyboru będą następujące silniki:

  • Benzyna 1.0  MPI 60 KM
  • Benzyna 1.2 TSI 110 KM
  • Diesel 1.4 75 KM
  • Diesel 1.4 105 KM

Oficjalnie, nowa wersja Skody zostanie zaprezentowana 2 października na targach motoryzacyjnych w stolicy Francji.

Fabia w wersji kombi, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Opinie:

  • Becks pisze:

    Jeżdzę modelem sprzed z poczatku 2000 i trzyma się do tej pory. Fabie to dobra inwestycja 🙂

Dodaj komentarz