SprawnaNaprawa.pl – Platforma Warsztatowa

Rafmarmoto

Dane teleadresowe:

ID, 'ulica', true)) : ?>
Ryżowa 9
ID, 'miejscowosc', true)) : ?>
Warszawa
ID, 'telefon', true)) : ?>
Telefon: 795 110 114
ID, 'osoba', true)) : ?>
Osoba kontaktowa:
ID, 'www', true)) : ?>

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów

osobowych i dostawczych. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom – czyli specjalistom, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej. Działamy w doskonale wyposażonym, nowoczesnym budynku, zaprojektowanym specjalnie do celów warsztatowych i spełniajacym wszelkie wymogi i normy unijne. Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzieki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Zakres usług

auto serwis
diagnostyka komputerowa
elektryka i elektronika samochodowa
geometria zawieszenia
klimatyzacja samochodowa
sprzedaż części

Dlaczego my?

RafMar Moto nie jest przeciętnym warsztatem samochodowym jakich wiele na naszym rynku. Naszą misją nie jest wyłącznie naprawa podzespołów w samochodach, lecz także przeciwdziałanie ich powstawaniu oraz zapoznawanie Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji pojazdu. Nasze podejście zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie poszczególnych podzespołów Twojego samochodu.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę naprawczą, a także rzetelną, zrozumiałą informację i fachową poradę na temat ogólnego stanu Twojego auta oraz ewentualnych wymaganych w najbliższym czasie napraw. W RafMar Moto wszyscy klienci traktowani są w jednakowy sposób – bez względu na poziom wiedzy z dziedziny motoryzacji. Już nie musisz obawiać się, że nieznajomość zagadnień motoryzacyjnych sprawi, że koszt usługi będzie wyższy lub zostaniesz „naciągnięty” na niepotrzebne usługi. Gwarantujemy, że w RafMar Moto do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze porady przekazujemy w zrozumiały i przystępny sposób – tak aby klient czuł sie w pełni swiadomy co sie dzieje z jego autem i na czym polega naprawa.

Zostając naszym stałym klientem masz pewność, że Twoje auto jest pod fachową i solidna opieką, a Ty będziesz mógł dłużej cieszyć sie jego dobrym stanem, bez obawy niespodziewanej awarii w najmniej oczekiwanym momencie.

Warsztat dodano: 25-02-2013
W kategorii: mazowieckie

Kontakt z Rafmarmoto

ID, 'email', true)) : ?>