SprawnaNaprawa.pl – Platforma Warsztatowa

AutoGazLeszno

Dane teleadresowe:

ID, 'ulica', true)) : ?>
Wilkowice ul. Boczna 33
ID, 'miejscowosc', true)) : ?>
Leszno
ID, 'telefon', true)) : ?>
Telefon: 516034409
ID, 'osoba', true)) : ?>
Osoba kontaktowa:
ID, 'www', true)) : ?>
WWW:

Auto Gaz Maciejewski to firma z tradycjami. Posiadamy 15-letnie doświadczenie! Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług montażu instalacji gazowych nauczyło nas, że jakość naszych produktów i działań oraz ogromne zaangażowanie są miarą sukcesu. Ciężko pracujemy, by ów sukces osiągnąć, by powoli stawał się on naszą zawodową codziennością.

Zespół warsztatu Auto Gaz Maciejewski tworzą wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie montażu instalacji LPG, którzy mądrze doradzają i profesjonalnie zajmują się Państwa samochodami. Pracownicy naszej firmy wciąż się doszkalają, by móc realizować w pracy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu mechaniki samochodowej.

Firma Auto Gaz Maciejewski specjalizuje się montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych. Bez względu na ilość przejechanych kilometrów, zapewniamy Państwu dwa lata gwarancji na wszystkie instalacje gazowe. Oferujemy ponadto diagnostykę komputerową i przeglądy.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie, co widać po efektach naszej codziennej pracy.

Auto Gaz Maciejewski to profesjonalny montaż instalacji LPG, to fachowy serwis instalacji gazowych we wszystkich typach samochodów. Jeżeli jeszcze nie posiadasz auto-gazu, to zgłoś się do nas! Instalacje LPG to nasza specjalność.

Nasza firma montuje instalacje gazowe dla klientów z takich miast jak Śmigiel, Gostyń, Głogów, Kościan, Leszno, Rawicz, Śrem i Wschowa.

Na wszelkie Państwa pytania chętnie odpowiemy.

Zapraszamy do siedziby firmy!

Warsztat dodano: 18-07-2012
W kategorii: wielkopolskie

Kontakt z AutoGazLeszno

ID, 'email', true)) : ?>