SprawnaNaprawa.pl – Platforma Warsztatowa

Naprawa, Serwis Automatycznych Skrzyń Biegów KRAKÓW Auto-Mat Sentyrz

Krakowska firma Automatyczne Skrzynie biegów „AutoMat Sentyrz” powstała w 1991 roku i jako jedna z pierwszych w Polsce wyspecjalizowała się w naprawach i obsłudze automatycznych skrzyń biegów. Wieloletnie doświadczenie właściciela firmy zdobyte między innym w niemieckim serwisie skrzyń biegów jest podstawą usług najwyższej jakości, cenionej przez naszych klientów. Od momentu powstania zakładu sami szkolimy naszych pracowników.

Od 1998 r. AutoMat Sentyrz jest technicznym członkiem amerykańskiej organizacji: A.T.R.A. (Automatic Transmission Rebuilders Association), która zrzesza firmy związane z produkcją oraz naprawą automatycznych skrzyń biegów z całego świata. Dostęp do fachowych informacji, najnowszych technologii oraz międzynarodowej wymiany doświadczeń umożliwia nam obsługę i naprawy na najwyższym poziomie w szerokim zakresie usług.

By zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę nawiązaliśmy współpracę z „ZF Service GmbH” oraz „Automatic Choice”. Jesteśmy bezpośrednim importerem amerykańskich firm ALLOMATIC, PRECISION INTERNATIONAL, SONNAX. Profesjonalny serwis automatycznych skrzyń biegów:

* naprawa automatycznych skrzyń biegów

* serwis automatycznych skrzyń biegów

* wymiana płynów

* uszczelnienia skrzyni (napęd przód, tył, 4×4)

* wymont skrzyni (napęd przód, tył, 4×4)

* komputerowa diagnostyka


Ogłoszenie dodano: 24-02-2012
W kategorii: Mechanika

Kontakt z autorem ogłoszenia


ID, 'telefon', true)) : ?>
Zadzwoń na numer: (12) 655 81 58
lub skontaktuj się za pomocą formularza:
ID, 'email', true)) : ?>